Zdjęcia Ślubne

Moja propozycja dostosowana jest calkowicie do Państwa pomyslu na wesele. To od Was zależy kiedy i jak dlugo będę Wam towarzyszył robiąc zdjęcia w dniu ślubu oraz gdzie i kiedy odbędzie się sesja w plenerze.

Mieszkam w Zakopanem, chętnie umówię się na spotkanie w celu omówienia szczegółów.

A jak pracuje?

Reportaż z dnia ślubu – zdjęcia mogę zacząć od przygotowań u fryzjera i makijażystki a następnie towarzyszyć Wam podczas błogosławieństwa, ceremonii oraz wesela. Fotografuje dyskretnie, bez pozowania chyba że sobie tego życzycie. Podczas fotografowania staram się też nie używać lamp błyskowych w kościele aby nie zakłucać nastroju ceremonni.

Sesja plenerowa – Niezależnie czy na zdjęcia wybieramy się w Tatry, Na Jurę Krakowsko-Częstochowska czy choćby nad morze zanim zaczniemy fotografować ustalamy styl sesji, odpowiednie miejsca i tworzymy plan dnia (rzecz niezbędna jeśli zechcecie mieć zdjęcia przy zachodzie słońca np. na Kasprowym Wierchu ;)). Z mojej strony nie ma ograniczeń co do miejsca jakie wybierzecie na zdjęcia. Oczywiście najbliższe mi są Tatry. Sama sesja zdjęciowa trwa od kilku do nawet kilkunastu godzin.

Oczywiście wszystkie zdjęcia które ode mnie  otrzymacie będą obrobione w programie graficznym i dostarczone na pendrive USB lub płytach DVD.

Mogę też wykonać dla Państwa albumy, fotoksiążki, duże odbitki zdjęć itd… Dokladnie według Państwa oczekiwań.

Przygotowanie Ślubu i Wesela – mogę również pomóc Wam przy organizacji Waszego wymarzonego ślubu w Zakopanem i na Podhalu. Pomogę wybrać sprawdzoną restauracje, kwiaciarnie, fryzjera, kosmetyczkę, bryczki itd.

Oferta ZAWSZE dopasowywana jest do oczekiwań i potrzeb Młodej Pary. Proszę śmiało zadawać pytania. Na wszystkie chętnie odpowiem.

Zapraszam Serdecznie !!!