O mnie

Witam,

Nazywam się Jarek „Yarrek” Możdżyński

        Jako hobby fotografia towarzyszy mi niemalże całe życie. W 2002 roku pasja zmieniła się w zawód. A teraz jest sposobem na życie bo fotografuje z potrzeby a nie z przypadku. 

        Doświadczenie zbierałem latami, na warsztatach czy podczas współpracy i praktyk z fotografami z polski i świata. Dzisiaj nie potrafie policzyć ile wykonałem sesji ślubnych, portretowych, reklamowych i reportaży. Przy realizacji zleceń zwiedziłem większą część europy, kawałek Afryki i Nową Zelandie. Nieprzerwanie realizuje sesjie zdjęciowe/reklamowe dla najwiekszych firm sportowych z Polski i zagranicy. 

        Moje zdjęcia docenione zostały na wielu konkursach fotograficznych w Polsce i zagranicą m.in.  w Wielkim Konkursie „National Geographic” w kategorii Adventure, Od kilkunastu już lat współpracuję z najlepszymi magazynami branżowymi o tematyce sportowej, na koncie mam niezliczone już publikacjie, okładki i reklamy w magazynach takich jak Onboard, Snowboarder MBM, Skiing, Playboard czy Snowboard MDS

      Moje prace były wystawiane na wystawach zbiorowych i indywidualnych m.in. w Zakopanem, Warszawie, Krakowie, Wiedniu i Monachium. Zdjęcia znajdują się w zbiorach Narodowego muzeum gór w Turynie, Muzeum Tatrzańskiego i w prywatnych kolekcjach.