Plener Ślubny, Tatry Słowackie

Marzy Wam się sesja ślubna w Tatrzańskich plenerach ale niekoniecznie chcecie spędzić dnia w tłumie turystów na Kasprowym Wierchu czy nad Morskim Okiem. Ale też nie chcecie rezygnować ze spektakularnych krajobrazów Tatr Wysokich na rzecz mało obleganych i ukrytych w lesie Tatrzańskich dolinek?

Jeśli tak to mam dla Was propozycje a mianowicie Tatry Słowackie 🙂

Ale od początku. Kiedy umawiałem się na zdjęcia z Pauliną i Krystianem na sesje, szukaliśmy miejsca w które nie trzeba będzie jechać bladym świtem, więc na wstępie jako miejsce sesji wykluczyliśmy Morskie Oko. Najlepiej aby można było dojechać autem i nie martwić się o parking i dojazd do kolejki a tym bardziej o kolejkę do kolejki bo do końca nie było wiadomo którego dnia wybierzemy się na zdjęcia. I tu zrezygnowaliśmy z sesji na Kasprowym Wierchu.

Sesja slubna w gorach tatry slowackie zakopane

Plener Ślubny Tatry Słowackie, Tatrzańska Łomnica

A że zdjęcia planowaliśmy zrobić w środku sezonu to wszedzie można sie było spodziewać tłumu turytów. Wszędzie ale nie na Slowacji 🙂

Zdjęcia slubne slowacja tatry Lomnica

Sesja Ślubna, Tatrzańska Łomnica, Słowacja

Po krótkiej naradzie decydujemy się na zdjęcia w Tatrzańskiej Łomnicy. Pierwsze zaskoczenie spotyka nas na parkingu kolo kas kolejki na Lomnicki Stilt. Parking jest duży i prawie pusty a do tego darmowy. Coż, nie do tego jesteśmy przyzwyczajeni po Polskiej Stronie tatr.

Sesja slubna w gorach tatry slowackie zakopane plener fotografia

Plener Ślubny Tatry Słowackie Tatrzańska Łomnica

Z parkingu kierujemy się do kas przy dolnej stacji gondoli i ponownie miłe zaskoczenie, przy kasach kręci się kilka osób, bez kolejki kupujemy bilety i kierujemy się do gondolki którą wyjeżdżamy nad Skalne Pleso.

Na miejscu robimy szybką przesiadkę do kolejnej kolejki i po kilku minutach wjeżdżamy na górę. Teraz czeka nas krótki spacer i po chwil otwiera nam się widok na Dolinę Pięciu Stawów Spiskich.

Plener ślubny tatry Slowackie zdjęcia ślubne w górach sesja w plenerze fotograf zakopane

Plener Ślubny Sesja Tatry Słowackie Tatrzańska Łomnica

Panorama na dolinę migoczącą stawami i otoczoną postrzępionymi graniami Pośredniej i Lodowych szczytów. Do tego spektakl chmur które leniwie snuły się po zboczach grani, chowając i odkrywając skalne szczyty i dno doliny. Można by stać i gapić się godzinami na ten spektakl. Idealnie na plener ślubny.

Plener ślubny tatry Slowackie zdjęcia ślubne w górach sesja w plenerze fotograf zakopane

Zdjecia Ślubne Słowackie Tatry Tatzańska Łomnica

W końcu udaje nam się odrobine oswoić i nacieszyć widokami, zabieramy się za zdjęcia.  Nie musimy się spieszyć, turystów prawie nie ma, w zasadzie fotografujemy bez martwienia się że ktoś nam wejdzie w kadr.

Plener ślubny tatry Slowackie zdjęcia ślubne w górach sesja w plenerze fotograf zakopane

Plener Ślubny Slowackie Tatry tatrzańska Łomnica

Sesja plenerowa w Słowackich Tatrach a do tego w Tatrzańskiej Łomnicy wydaje się strzałem w dziesiątke. Bez kolejek, tłumów turystów, kłopotów z parkowaniem i dojazdem. A do tego te niezapomniane widoki.

Plener ślubny tatry Slowackie zdjęcia ślubne w górach sesja w plenerze fotograf zakopane

Plener Ślubny Słowackie Tatry Tarzanska Lomnica

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s